ANASAYFA
Home
   KURUMSAL
    Coparate
   MAĞAZALARIMIZ
    Stores
    KİR.YER ÖNERİSİ
    Proposal For Rent
   İNDİRİM BÜLTENİ
    Discount Newsletter
   NAMLI YAŞAM
    Magazine
   İNSAN KAYNAKLARI
    Human Resources
   İLETİŞİM
    Contact
 
NAMLI EXTRA KAĞITHANE HALKININ HİZMETİNDE
 

Namlı, namına yakışır atılımlarla hizmet kalitesini hep bir adım daha ileri taşımaya devam ediyor. “İstanbul’un en ucuz, Kağıthane’nin en büyük hipermarketi Namlı Extra” 18 Mart 2011 Cuma günü hizmete girdi. Kağıthane halkı yağan yağmur ve soğuk havaya rağmen Namlı’yı bu önemli gününde yalnız bırakmadı. Olumsuz hava koşullarına rağmen binlerce kişi mağazanın açılışını beklerken aralarında tanıdık pek çok isim de vardı.

Önemli İsimler Açılışa İştirak Etti
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkanı A. Misfak Demircan, Kağıthane İlçe Müftüsü Ahmet Yayla, Namlı Market Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Haser, Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler ile çok sayıda yetkili ve tedarikçi firma temsilcisi iştirak etti. Konuşmalara geçilmeden evvel Mehteran Takımının verdiği konser davetliler ve katılımcılar tarafından keyifle dinlendi

Kurdele ise tüm protokol tarafından ortak kesildi. Açılış töreninin hemen ardından kapıda sabırsızlıkla bekleyen halk mağazaya hücum etti. Sabah erken saatlerden itibaren firmalar, kurdukları stantlarda ikram yarışına girmiş gibiydi. Mağaza dışında olduğu kadar içeride de yapılan ikramların bolluğu halk tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç:
“Namlı Market, özellikle kalitesi ve tüketici odaklı fiyat yapısıyla bilinen bir kuruluş. Bu yatırımı Kağıthane’de yapmış olmaları ise bizler için büyük mutluluk. Hem sağladıkları istihdam olanağı, hem de halkımıza sundukları modern ve ekonomik alışveriş imkânı için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yeni yatırımın Namlı Market’in kıymetli yöneticilerine de halkımıza da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 


 

 
     
 
Copy Right © 2011 Namlı Hipermarketleri Design by www.bordocozumevi.com